Luxury Home s.r.o. realizuje výstavbu Residence Mattoniho nábřeží

Datum: 28.07.2016 00:00

Platnost od: 31.05.2020 - do:31.05.2020


Společnost Luxury Home s.r.o. realizuje výstavbu osmipodlažního bytového domu s názvem “Residence Mattoniho nábřeží“ 
V domě naleznete garážové stání, sklepy, kolárnu, tři výtahy, venku park s lavičkami, dětské hřiště, fontánu. Vjezd do areálu je přes elektrickou závoru. Celý areál bude střežený kamerovým systémem. Byty budou nadstandardně vybaveny včetně plovoucích podlah, podlahového vytápění, designových dveří s obložkami, rohové masážní vany, masážních van se zástěnou, prostorných masážních sprchových koutů. Developer též nabízí svým klientům dotaci na kuchyňskou linku ve výši 50 %. V předsíni bytu bude prostor pro vestavěnou skříň. Několik bytů má komoru, dvě koupelny, balkóny či terasu. 
Tento projekt je jedinečný, co se kvality a ceny týče. K dispozici budou byty o velikosti 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk a 5+kk s cenami již od 28.000,- Kč/1 m2 do 35 000,- Kč/ 1 m2 bez DPH - dle umístění bytu, který si můžete již nyní rezervovat za poplatek 30.000,-. Kč. 
Veškeré platby včetně rezervačního poplatku budou ležet na jištěném účtu České spořitelny a banka vydá peníze developerovi až po kolaudaci, kdy klient převezme byt k užívání. Celý prodej si zajišťuje developer sám, proto není cena bytu navýšena o poplatek pro RK. Developer naopak nabízí realitní službu přes svou sesterskou společnost Euro Reality, kdy klientům zajistí kupce na jejich starý byt či dům, popřípadě byt vykoupí. Též zajistí schůzku s hypotéčním specialistou, který klientům Luxury Home nabídne výhodné podmínky k čerpání hypotéky.  Developer též také umožní klientovi individuální financování.
Architekti ve spojení s developerem zaměřují tento projekt pro místní, kteří chtějí posunout kvalitu svého bydlení. Byty společnosti Luxury Home nejčastěji kupují mladí lidé, kteří jsou vytíženi a nechtějí se starat o rodinný dům. Dobře si uvědomují, že kolem domu je stále hodně práce a neustálé výdaje. Moderní člověk si ve svém volnu raději zajede na výlet nebo sportuje. Další druh klienta pro byty na Mattonibo nábřeží jsou starší lidé, kteří žijí sami ve velkém domě, na jehož údržbu už jim nestačí síly. Bydlení v Residenci je pro tyto zákazníky velmi pohodlné, bezstarostné a díky dobrému zateplení i velmi levné na provoz. Protože se v Karlových Varech prodávají byty od 50 000 až 100 000 za 1 m2, jejich prodej se nehýbe a mezi lidmi vzniká dojem, že o ně není zájem. Residence Mattoniho nábřeží je však diametrálně jiná nabídka, už podle ceny, kvality a dostupností do centra. V tuto chvíli je už 10 bytů prodaných a developer jedná s dalšími zájemci. 
Můžeme zde představit následující situaci: Mladý pár s jedním dítětem prodá svůj byt v panelovém domě za 1,6 mil, přidá 400 000,- Kč z úspor a na zbytek si vezme hypotéku ve výši 1,5 mil. Měsíční splátky za hypotéku činní 6900,- Kč a poplatky za byt 3+kk činí 3500,- Kč. Je to tedy částka, kterou manželé platili i v původním bytě.  Společenství vlastníků si totiž mnohde nabralo úvěry pro rekonstrukci panelových domů a fond oprav  se ve starých bytech zvýšil až na 30 Kč za 1 m2.  
Na Residenci Matonniho nábřeží činí poplatek do fondu oprav 10 Kč/1m2 a tyto byty jsou za velmi dobrou cenu v nadstandardním vybavení s podlahovým topením a dostatečným zateplením.  To vše ve skvělém designu. 
V případě zájmu neváhejte kontaktovat přímo developera na telefonních číslech +420 775 167 748 nebo +420 720 034 158. Veškeré informace naleznete též na webových stránkách www.luxury-home.info 
Na těchto stránkách najdete  popis projektu, tabulku s byty, půdorysy, ceny, splátkový kalendář, způsob financování a též reference developera a jeho realizované a plánované stavby.