Residence Mattoniho Nábřeží 2

Karlovy Vary

Moderní architektura, komfortní bydlení

Residence Mattoniho nábřeží 2

Nové V moderním projektu Mattoniho nábřeží 2 vznikne 36 nových bytů s výbornou dostupností jak do centra Karlových Varů, tak i do okolní přírody, a to na kole i pěšky. Budoucí majitelé najdou v nabídce byty ze široké škály nabídky od 1+kk přes 2+kk až po 3+kk za velmi příznivé ceny – již od 33 000,- Kč/m2 bez DPH. Dále nabízíme 18 garážových stání a 13 venkovních parkovacích míst, z nichž do bytů dopraví obyvatele domu designový výtah.

Stavba bude provedena v monolitické konstrukci s vyzdívanými obvodovými a mezibytovými stěnami. Tepelnou pohodu zajistí zateplený vnější plášť s kvalitními okny a dodávka tepla dálkovým vytápěním bez náročné obsluhy a dodatečných investic.

Byty budou vybaveny vinylovými podlahami a dveřmi s obložkami. V koupelnách s keramickými obklady najdou klienti vany se skleněnou zástěnou či prostorné sprchové masážní kouty. Všechny pokoje mají přípojku na TV síť a internet. Většina bytů má terasu nebo balkón s orientací na jihovýchod nebo severozápad.

Výborná dostupnost centra města i okolní přírody

Karlovy Vary

Strategická poloha zajišťuje pohodlné spojení do zaměstnání, škol, za kulturou či do blízkého centra. Rodiny s dětmi uvítají, že v lokalitě Residencí se nachází nejhustší síť školek a škol ve městě. Parkování bez starostí zajistí vlastní parkovací a garážové stání. Na kole i pěšky je snadno dostupná příroda v okolí města.

Zastávka MHD a strategická poloha zajišťuje pohodlné spojení do zaměstnání, škol, za kulturou či do blízkého nákupního centra.


Zahájení výstavby 4Q 2019

Dokončení výstavby 2Q 2021

Partneři a dodavatelé:

Mattoniho nábřeží 2 Mattoniho nábřeží 2

Zajímavé projekty

Residence Mattoniho nábřeží 1 a 2 jsou další z řady ojedinělých projektů společnosti Luxury Home s.r.o. a spolupracující společnosti V.D.O. group s.r.o., které mají řadu zkušeností s výstavbou administrativních, rezidenečních, komerčních a zdravotnických budov a areálů - např. výstavba Residence Na Spravedlnosti Pardubice, Residence Nová Vltava České Budějovice, Residence Jungmannova v Tachově, dále Residence Plzeňská, moderní poliklinika, multifunkční areál V.D.O., a čerpací stanice Texaco, vše v Mariánských Lázních. Nabídka bytů: Klikněte zde

 • icon

  Celkem m2

  2 341

 • icon

  Bytů

  36

 • icon

  Dokončení stavby

  2Q 2021

 • icon

  Parkovací stání

  31

Koupě nového bytu

Při zajištění financování Vašeho nového bytu Vám poskytneme kompletní servis.

Při koupi bytu můžete volit z jakékoli varianty zdroje financování koupě, ať jde o hotovost, úvěr ze stavebního spoření, hypotéku nebo jejich vzájemnou kombinaci. Zajistíme Vám rovněž finanční služby pro financování hypotékou či úvěrem ze stavebního spoření.


Postup při koupi bytu:

 • Rezervační smlouva
 • Smlouva o smlouvě budoucí kupní
 • Kupní smlouva
 • Předávací protokol

Celková kupní cena bytu zahrnuje:

 • Cenu bytové jednotky
 • Příslušenství bytu (terasa, balkón)
 • Vytápění ve všech místnostech
 • Kompletně vybavená koupelna (umyvadlo se skříňkou, zrcadlo, topný žebřík, sprchový kout nebo vana)
 • Závěsné WC
 • Standardní vybavení bytu (Seznam standardů)
 • Spoluvlastnický podíl na společných prostorách domu
 • Spoluvlastnický podíl na pozemku pod domem a kolem domu příslušnou sazbou DPH
 • Celkové ceny jednotlivých bytů a parkovacích míst jsou uvedeny v tabulce cen

Nejčastější dotazy:

20.11.2019

Jaký je postup financování při koupi bytu ve II. etapě?

V případě, že zakoupíte byt v projektu Residence Mattoniho nábřeží II, postup je následující: 1) Rezervační smlouva - rezervační poplatek ve výši 100 000,-Kč, který je již součástí kupní ceny 2) Smlouva budoucí kupní - úhrada 20% z celkové kupní ceny 3) Kupní smlouva - doplatek kupní ceny po kolaudaci a po podpisu Kupní smlouvy


11.09.2019

Kdy bude zahájena výstavba druhé etapy a je možné si již rezervovat byt?

V průběhu listopadu a prosince plánujeme zahájit výstavbu. Ano, již se uzavírají první rezervace.


06.08.2019

Je možné si zakoupit více stání?

Ano, venkovních parkovacích nebo garážových stání máme dostatek. Garážová krytá stání jsou za dálkově ovládanými vraty pod kamerovým systémem.


16.06.2019

Máte k dispozici ještě byty 2+kk?

Všechny byty typu 2+kk jsou již prodané, nicméně v brzké době zahájíme prodej bytů v Residenci Mattoniho nábřeží 2, kde jsou k dispozici byty 2+kk.


04.03.2019

Kolik je ještě volných bytů?

K dispozici je posledních 18 volných bytů. Rádi Vám volné byty ukážeme, především se jedná o 3+kk. K dispozici je ještě poslední byt 1+kk a 2+kk. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.


09.12.2018

Máte ještě volné byty 1+kk?

Ano, v Residenci jsou k dispozici poslední dva volné byty 1+kk o výměře 45 m2. K bytu ve 3. NP - naše označení 3.6 je v ceně bytu sklep o velikosti 1,9 m2. Na prohlídku je možné se objednat na tel. č. 720 034 158. Budeme se těšit.


05.11.2018

Kolik lidí již bydlí na Residenci?

Aktuálně žije na Residenci již přes 30 rodin. Byty stále průběžně předáváme. 60% bytů je již prodáno.


10.10.2018

Jsou možné prohlídky i o víkendu?

Ano, určitě. Příští sobotu dne 20.10.2018 pořádáme další den otevřených dveří od 9 do 11 hod. Nicméně jsme k dispozici i ostatní víkendy.


10.09.2018

Kolik volných bytů je ještě v Residenci?

Aktuálně máme prodáno přes 60% bytů. Téměř 30 rodin již bydlí v Residenci. V případě zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat.


14.08.2018

Je na Residenci založené SVJ a kdo zajišťuje správu domu?

Ano, Společenství vlastníků jednotek vzniklo v dubnu 2018. O SVJ se stará předsedkyně - majitelka jednoho z bytů přímo na Residenci. Správu zajišťuje společnost REBA s.r.o.


12.07.2018

Do kdy je možné využít dotaci na kuchyňskou linku?

Našim klientům poskytujeme dotaci na kuchyňskou linku vč. spotřebičů ve výši 50% z ceníkové ceny. Tato akce je časově omezená a to pouze do 31.8.2018. Kuchyňské linky pro naše klienty vyrábí firma Prokop Nábytek KV. V případě více informací nás neváhejte kontaktovat na tel. č. 720 034 158.


19.06.2018

Jaké volné byty je ještě možné zakoupit?

K dispozici máme volné byty o velikosti 1+kk, 2+kk, 3+kk a i 4+kk. Residence Mattoniho nábřeží je nízkoenergetická budova, ,takže veškeré provozní náklady za byty jsou velice příznivé. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat na tel. č. 720 034 158 nebo na ppavlikova@luxury-home.info. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.


04.05.2018

Chystáte další den otevřených dveří?

Ano, dne 19.5.2018 proběhne další den otevřených dveří a to od 9 do 11 hod. Všechny zájemce srdečně zveme na prohlídku vybraných bytů. Budeme se těšit na Vaši návštěvu :)


15.04.2018

Kdy a jak je možné se objednat na prohlídku?

Všem zájemcům nabízíme prohlídky téměř kdykoliv, možné i o víkendu. Více informací na tel. č. 720 034 158 nebo na ppavlikova@luxury-home.info. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.


07.03.2018

Chystáte další den otevřených dveří?

Ano, již v sobotu dne 10.3.2018 od 9 hod. do 12 hod. proběhne další den otevřených dveří. K vidění budou vybrané, již zkolaudované byty. Možné ihned k nastěhování. Pokud by Vám tento termín nevyhovoval, velice rádi se s Vámi sejdeme dle domluvy. Více informací na tel. č. 720 034 158. Budeme se těšit na Vaši návštěvu. Hezký den.


18.02.2018

Kdy je prosím možné nastěhování?

Během měsíce ledna proběhla kolaudace a Residence Mattoniho nábřeží je úspěšně zkolaudována. Na přelomu měsíců února a března se již budou stěhovat první majitelé bytů.


21.12.2017

V jaké fázi je Residence Mattoniho nábřeží?

V současné době jsme před kolaudací. Všem zájemcům již můžeme ukázat hotové byty vč. podlah a dlažeb. Koupelny a toalety jsou taktéž hotové vč. zařizovacích předmětů. Fotografie naleznete v sekci Galerie. Všechny zájemce rádi přivítáme na Residenci. Více info na 720 034 158.


30.10.2017

Doslechli jsme se, že bude v Residenci Mattoniho nábřeží recepce, je to pravda?

Rozhodně ne, nechceme naše klienty zavazovat k tomu, aby platili vysoké měsíční náklady za provoz recepce. Ani do budoucna neplánujeme nic takového realizovat. Do fondu oprav se bude hradit 10,- Kč/ m2, další rozpis ekonomicky oprávněných složek a záloh na služby je el. energie společných prostor, odvoz odpadu, otop, TUV, úklid, voda, výtah a správa. Tyto měsíční zálohy vychází na byt 2+kk o velikosti 67 m2 pro 2 osoby na 2 400,- Kč, byt 3+kk o velikosti 85 m2 vychází na 3 500,- Kč.


01.08.2017

Chystáte nějakou další akci ve Vašem projektu?

Ano, dne 26.8.2017 pro Vás připravujeme další den otevřených dveří, který se bude konat od 9 hodin, přímo na stavbě Residence Mattoniho nábřeží. Chceme všem zájemcům ukázat především dispozice vybraných bytů, standardy a výhledy. Již je k vidění fasáda vnitrobloku, balkóny, obklady v koupelnách, omítky v bytech, aj. Všichni zájemci dostanou veškeré informace k celému projektu. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.


13.06.2017

Jsou informace na webových stránkách aktuální?

Ano, web aktualizujeme pravidelně. Přidáváme 1x týdně nové fotografie, články, zajímavosti, aj. Veškeré informace o výměrách bytů, sklepů a především cenách, jsou stále aktuální. V momentě, kdy je podepsána rezervační smlouva s novým klientem, vybraný byt je dán do stavu rezervace, a již se na něj další návštěvník webových stránek nedostane, taktéž je byt stažen z inzerce na internetu. Cena za byt se nadále nijak neupravuje, ani nenavyšuje, to klientům zaručuje písemná rezervační smlouva, která obsahuje řádné náležitosti – specifikace nemovitosti, celkovou kupní cenu, aj.


13.06.2017

Budeme si muset sami zajišťovat nějaké úpravy v areálu po nastěhování?

O veškeré úpravy v areálu se postaráme. Celý objekt bude oplocen vč. elektrické závory, bude vybudován přístřešek na popelnice, do areálu umístíme lavičky, o květiny a stromy se postará zahradní designer. Budoucí majitelé tedy nečekají žádné další náklady spojené s areálem.


25.04.2017

Co je Společenství vlastníků jednotek a jak vzniká? Kdo bude obstarávat správu na Residenci Mattoniho nábřeží?

Společenství vlastníků jednotek je speciální typ právnické osoby, která se zakládá za účelem zajišťování správy. SVJ je třeba založit v domech, kde je alespoň pět jednotek, z nichž jsou alespoň tři ve vlastnictví různých osob. SVJ vzniká zápisem do veřejného rejstříku. Lze jej založit více způsoby, zejména v rámci prohlášení vlastníka, případně následně notářských zápisem za souhlasu všech vlastníků jednotek v domě. V Residenci Mattoniho nábřeží jsme oslovili místní firmu Bronislava Hánělová s.r.o. – Správa a údržba nemovitostí, a to na základě letitých zkušeností a dobrých referencí.


28.03.2017

Kdo bude hradit daň z nabytí nemovité věci, když koupíme byt v Residenci Mattoniho nábřeží?

Daň z nabytí nemovitosti obecně činí 4% ze základu daně, ale platí, že první úplatný převod nebo přechod vlastnictví novostavby prodávané developersky je od této převodové daně osvobozen.


28.03.2017

Můžeme si vybrat podlahu do bytu? Případně dodat svojí vlastní?

Ano, našim klientům nabízíme možnost výběru ze dvou variant: světlá a tmavá. Jedná se o laminátovou plovoucí podlahu, která je ve všech místnostech řešena jako bezprahová. Kompletní skladbu podlah je možné si prohlédnout v našich standardech, které jsou ke stažení. Pokud si kupující nevybere z nabízených možností, může volit vlastní podlahu. Máme vyčíslenou částku za m2 podlahy, tím pádem na základě vystaveného daňového dokladu klientům naši podlahu proplatíme.


20.03.2017

Jak bude probíhat komunikace ohledně kuchyňské linky a vyčíslení dotace 50%, kterou od Vás dostaneme?

Vzhledem k tomu, že se jedná o nízkoenergetickou, úspornou stavbu se štítkem B, energetická náročnost je opravdu nízká. Do fondu oprav se bude hradit 10,- Kč/ m2, další rozpis ekonomicky oprávněných složek a záloh na služby je el. energie společných prostor, odvoz odpadu, otop, TUV, úklid, voda, výtah a správa. Tyto měsíční zálohy vychází na byt 2+kk o velikosti 67 m2 pro 2 osoby na 2 400,- Kč, byt 3+kk o velikosti 85 m2 vychází na 3 500,- Kč.


20.03.2017

Jaké jsou měsíční náklady na provoz bytu v Residenci Mattoniho nábřeží?

Vzhledem k tomu, že se jedná o nízkoenergetickou, úspornou stavbu se štítkem B, energetická náročnost je opravdu nízká. Do fondu oprav se bude hradit 10,- Kč/ m2, další rozpis ekonomicky oprávněných složek a záloh na služby je el. energie společných prostor, odvoz odpadu, otop, TUV, úklid, voda, výtah a správa. Tyto měsíční zálohy vychází na byt 2+kk o velikosti 67 m2 pro 2 osoby na 2 400,- Kč, byt 3+kk o velikosti 85 m2 vychází na 3 500,- Kč.


22.08.2016

Kde přesně se byty staví a jaká je cena za 1 m2 bytu?

Bytový dům se staví v Karlových Varech na ulici Mattoniho nábřeží. Stavba je na pravé straně ulice před nájezdem na výpadovou silnici na Prahu. Z centra města se dostanete autem za pouhé dvě minuty. Stavba je dobře označená našim logem a vizualizacemi na plotě a uprostřed pozemku stojí jeřáb. Již v tuto chvíli se staví pomocí skeletu čtvrté podlaží, takže stavba nejde přehlédnout. Prodej bytů je zaměřený na místní klientelu a byty zde koupíte již od 28.000,- Kč do 32.000,- Kč /m2 bez DPH. Ke každému bytu je nutno koupit parkovací místo či garážové stání. Celý areál bude oplocen a střežen kamerovým systémem. Budoucí majitele bytu nečekají žádné zbytečné výdaje za posilovny ve společných prostorách ani výdaje za bazén či recepční.


22.08.2016

Jak si mohu byt zarezervovat a jak se platí kupní cena?

Na našich webových stránkách naleznete kontakt na manažerku prodeje Mgr. Petru Pavlikovou, se kterou si zájemci domluví schůzku, která může proběhnout v KV v naší kanceláři ?Na Vyhlídce? nebo na Vás rádi pozveme do ML na Residenci Plzeňskou, kde je možné vidět v jakém standardu stavíme. Úhrada kupní ceny je rozdělena do tří částí. Jako první platba se hradí rezervační poplatek 30 000,- Kč na období 60-90 dnů. Druhá platba je částka ve výši 10% z celkové kupní ceny do 15ti dnů po podpisu Smlouvy o budoucí kupní smlouvě. Doplatek kupní ceny se hradí po kolaudaci a po podepsání kupní smlouvy. Pro první a druhou platbu je možné využít jistotní účet v České spořitelně a.s., kdy má klient garanci řádného vypořádání obchodu při koupi bytu.


22.08.2016

Lze si byty již nyní prohlédnout?

Ano, po domluvě s P. Pavlikovou nebo přímo developerem F. Müllerem je možné kdykoliv se přijít podívat na stavbu do vybraného bytu. V současné době dokončujeme hrubou stavbu a již je možné vidět dispozice bytů a výhledy.


Splátkový kalendář Mattoniho nábřeží 2:

První platba (rezervace 100 000,- Kč) je na období 60 dnů. Rezervační poplatek je již součástí celkové kupní ceny.

Druhá platba ve výši 15% z celkové kupní ceny do 15 dnů od podpisu smlouvy o budoucí kupní smlouvě.

Doplatek celková kupní cena se hradí po kolaudaci bytu, popřípadě garážového stání a po podepsání kupní smlouvy, a to do 30 kalendářních dnů po podpisu. Jakmile bude tato částka přijata společností, zavkladují se kupní smlouvy na katastr nemovitostí a do 5 pracovních dnů ode dne povolení vkladu se byt předává.

Nabízíme též bezplatné hypoteční a finanční poradenství:

V rámci projektů Residence Mattoniho nábřeží 1 a 2 jsme pro Vás připravili nezávazné bezplatné poradenství při přípravě hypoték ,úvěru ze stavebního spoření a pojištění.

 • Usnadníme Vám orientaci na trhu hypotečních úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření
 • Ušetříme Vám čas , nemusíte obcházet bankovní domy ani stavební spořitelny
 • Porovnáme aktuální nabídky všech bankovních domů a stavebních spořitelen
 • Vybereme nejvýhodnější financování, při tom zohledníme Vaše individuální možnosti a přání
 • Úvěr pro Vás kompletně zpracujeme
 • Poskytneme Vám nejnižší úrok a zvýhodněné podmínky úvěru
 • Naše služby jsou ZDARMA

Tým vyškolených hypotéčních specialistů je s Vámi připraven bezplatně projednat optimální řešení hypotéky nebo úvěru v kombinaci s Vašimi vlastními prostředky a navíc Vám významně ušetřit Vaše počáteční náklady na hypotéku. Komplexní servis jako pojištění je samozřejmostí.

Partneři a dodavatelé projektu:

Zajímá Vás kdo za vším stojí?

Prodejce:

Mgr. Petra Pavlíková

Mgr. Petra Pavlíková

Filip Müller

Filip Müller
Generální dodavatel stavby:
V.D.O. Group s.r.o.
Spolupracující banka:
Česká spořitelna a.s.
Raiffeisenbank
Spolupracující firma:
STENO CZ s.r.o.
Euro Reality Plzeň, s.r.o.
bg

Poslední novinky

Aktuality a novinky o výstavbě a prodeji projektu...

30.
09.2020
bg
18.
08.2020
bg

Residence Mattoniho nábřeží 2

Přes 50% bytů prodáno !!!

24.
07.2020
bg

Residence Mattoniho nábřeží 2

Aktuálně 18 volných bytů

01.
07.2020
bg

Residence Mattoniho nábřeží 1

V Residenci Mattoniho nábřeží 1 posledních 8 volných bytů !!!K dispozici jsou bytu 3+kk a 4+kk. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.Hezký víkend 

04.
06.2020
bg
29.
05.2020
bg

Residence Mattoniho nábřeží 1

POSLEDNÍCH 9 bytů V Residneci Mattoniho nábřeží 1 !!!

26.
03.2020
bg

Standardy Residence Mattoniho nábřeží 2 - aktualizované k 26.3.2020

Aktualizované standardy naleznete v sekci ke stažení. 

17.
01.2020
bg
22.
11.2019
bg

ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY RESIDENCE MATTONIHO NÁBŘEŽÍ 2

Tímto bychom rádi informovali, že již byla zahájena výstavba Residence Mattoniho nábřeží 2.

10.
09.2019
bg

Residence Mattoniho nábřeží 2 - PRODEJ ZAHÁJEN

Rádi bychom Vás informovali, že v případě, že uvažujete o koupi nového bytu v projektu Residence Mattoniho 2, nyní je ta správná příležitost pro rezervaci. V současné době již první zájemci zarezervovali byt. Aktuální ceny jsou zaváděcí, proto…

06.
08.2019
bg

Residence Mattoniho nábřeží 2

V případě zájmu o nový projekt Residence Mattoniho nábřeží 2, již můžete navštívit naše webové stránky. Případně Vaše dotazy zodpovíme na tel. č. 720 034 158.Hezký den. 

14.
06.2019
bg

Residence Mattoniho nábřeží 2

V současné chvíli připravujeme webové stránky a zahájení prodejů bytů ve II. etapě s názvem Residence Mattoniho nábřeží 2, kde se bude nacházet 36 bytů o velikosti - 1+kk, 2+kk a 3+kk. Více info již brzy....

21.
03.2019
bg

POSLEDNÍCH 12 VOLNÝCH BYTŮ

Aktuálně je v celé Residenci Mattoniho nábřeží posledních 12 volných bytů. Stále jsou k dispozici byty o velikosti 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk. Při koupi bytu nad 100 m2 sleva 100 000,- Kč na parkovací stání. V případě zájmu o prohlídku nás…

19.
02.2019
bg

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Všechny zájemce srdečně zveme na další Den otevřených dveří, který proběhne v sobotu 16.3.2019 od 9 do 11 hod.Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

27.
12.2018
bg

PF 2019

Vážení přátelé,do nového roku přejeme hlavně hodně zdraví, štěstí, spokojenosti a pracovních i osobních úspěchů. Luxury Home 

09.
12.2018
bg

Přes 60% prodáno!!!!

Aktuálně je přes 60% bytů v Residenci Mattoniho nábřeží prodáno!K dispozici jsou poslední dva volné byty 1+kk a jeden byt 2+kk. Dále nabízíme byty 3+kk od velikosti 68 m2 do 98 m2.V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.Prohlídky jsou…

01.
11.2018
bg

Partnerem projektu - Prodejna Steno

Rádi bychom Vás informovali, že partnerem projektu je prodejna Steno - Instalatérské zboží, sanita a zahradní doplňky. Kontaktní místo: Mikulovice 304, 530 02 Pardubice. www.steno.cz 

04.
10.2018
bg

Den otevřených dveří se blížííííí !!!

Pro všechny zájemce, kteří by se chtěli podívat na byty v novostavbě Residence Mattoniho nábřeží pořádáme další Den otevřených dveří a to v sobotu 20.10.2018 od 9 do 11 hod. Přijďte se podívat, budeme se na Vás těšit.Hezký den. 

10.
09.2018
bg

AKCE na kuchyňskou linku skončila

Akce na poskytování dotace ve výši 50% na kuchyňskou linku skončila dne 31.8.2018.Hezký den. 

14.
08.2018
bg

Residence Mattoniho nábřeží a prodeje

Vzhledem k tomu, že se nám již blíží konec akce -  dotace na kuchyňskou linku ve výši 50%, která bude ukončena 31.8.2018, v současné době se výrazně zvedl prodej bytů na Residenci Mattoniho nábřeží.V případě, že i vy byste měli zájem o…

19.
07.2018
bg

Dotace ve výši 50% na kuchyňskou linku brzy končí!! POUZE DO KONCE SRPNA

V současné době stále ještě poskytujeme dotaci na kuchyňskou linku ve výši 50% od spolupracující firmy PROKOP NÁBYTEK s.r.o.Tato akce platí pouze do konce SRPNA!!!

08.
06.2018
bg

Další den otevřených dveří 23.6.2018 od 9 hod.

Všechny zájemce zveme na další den otevřených dveří, který proběhne v sobotu dne 23.6.2018 od 9 hod. do 11 hod.K dispozici budou k vidění vybrané byty.Budeme se těšit na Vaši návštěvu.Hezký víkend. 

24.
05.2018
bg

GDPR Prohlášení

Na našich webových stránkách v sekci ke stažení naleznete GDPR Zásady o ochraně osobních údajů a GDPR Prohlášení.Hezký den. 

22.
05.2018
bg

Úspěšný den otevřených dveří

Všem, kteří za námi dorazili v sobotu 19.5.2018 na Den otevřených dveří, děkujeme za milou návštěvu a hojnou účast.Další den otevřených dveří bude probíhat v červnu. Více info brzy.Hezký den. 

01.
05.2018
bg

Dotace ve výši 50% na kuchyňskou linku pouze do konce srpna

Residence Mattoniho nábřeží Pro všechny zájemci nabízíme dotaci ve výši 50% na kuchyňskou linku pouze do konce měsíce srpna. Kuchyňská linka je vč.spotřebičů od značky Electrolux. Po uplatnění slevy ve výši 50% k.l. vychází cca na 75 000,- Kč…

02.
04.2018
bg

Veselé velikonoce

Všem přejeme veselé velikonoce a bohatou pomlázku :) Luxury Home

14.
03.2018
bg

Úspěšný den otevřených dveří

Úspěšný den otevřených dveří!Všem zúčastněným, kteří se přišli podívat na byty v Residenci Mattoniho nábřeží  dne 10.3.2018 děkujeme za návštěvu :) Pro velký zájem chystáme další den otevřených dveří a to dne 19.5.2018 od 9 hod. do 11 hod.…

21.
02.2018
bg

Den otevřených dveří

Všechny zájemce srdečně zveme na Den otevřených dveří, který proběhne v sobotu 10.3.2018 na Residenci od 9 do 11 hod. K vidění budou zkolaudované byty, možné nastěhování březen 2018.Budeme se těšit na Vaši návštěvu.Hezký den přejeme :) 

02.
02.2018
bg

Residence Mattoniho nábřeží

Residence Mattoniho nábřeží již má své číslo popisné.Veškeré dokumenty naleznete v sekci ke stažení vč. kolaudačního souhlasu.Hezký víkend přejeme. 

26.
01.2018
bg

Zkolaudováno!!!!

Residence Mattoniho nábřeží má zkolaudováno!!!!V současné době se montují první kuchyňské linky na Residenci a pomalu se již budou stěhovat noví majitelé.Přejeme klidné stěhování a spokojené bydlení :) 

22.
12.2017
bg

VESELÉ VÁNOCE

Vážení přátelé,děkujeme Vám za dosavadní spolupráci, za důvěru, kterou jste nám projevili a do nového roku 2018 Vám přejeme hlavně hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.Luxury Home 

27.
11.2017
bg

Ukázkový byt a naše nová kancelář

Představujeme Vám naši novou kancelář a ukázkový byt v Residenci Mattoniho nábřeží. Přijďte se podívat, budeme se těšit na Vaši návštěvu. Více info na tel.č. 720 034 158. Hezký den. 

28.
10.2017
bg

Další den otevřených dveří!!!!

 • Platné od: 13.12.2037
 • do: 13.12.2037

Dne 28.10.2017 proběhl další den otevřených dveří na stavbě Residence Mattoniho nábřeží. Další den otevřených dveří plánujeme začátkem roku 2018. Na prohlídku je možné se kdykoliv objednat na tel. č. 720034158 nebo na ppavlikova@luxury-home.info …

12.
09.2017
bg

Den otevřených dveří

Další den otevřených dveří!!!Všechny zájemce srdečně zveme na další den otevřených dveří, který proběhne dne 23.9.2017 od 9 do 11 hod. na stavbě Residence Mattoniho nábřeží. Budeme se těšit na Vaši návštěvu. 

30.
08.2017
bg

Další den otevřených dveří!!!!

 • Platné od: 30.09.2027
 • do: 30.09.2027

Všechny srdečně zveme na další Den otevřených dveří, který proběhne dne 23.9.2017 od 9 hod. - 11 hod. přímo na stavbě Residence Mattoniho nábřeží. Pro všechny zájemce máme připravené vzorové koupelny, kde již možné vidět obklady, umyvadla, skříňky,…

13.
07.2017
bg

Nemusíš být boháč, abys bydlel jako král.

 • Platné od: 30.09.2027
 • do: 30.09.2027

Residence Mattomiho nábřeží.Cena bytu 2+kk o velikosti 60 m2 v hodnotě 2 010 000,- Kč vč. DPH. V ceně bytu je laminátová podlaha. Klientům nabízíme možnost výběru ze dvou variant - světlá a tmavá. Dále dveře s obložkami, kompletně vybavená koupelna …

16.
11.2016
bg

Společnost Luxury Home s.r.o. již staví osmipodlažní bytový dům s názvem “Residence Mattoniho nábřeží“ pro občany Karlových Varů a okolních měst a obcí

Na mapě karlovarských realitních nabídek se objevil projekt developerské společnosti Luxury Home s.r.o. Ta má bohaté zkušenosti  s přípravou a realizací podobných projektů a aktuálně nabízí byty v několika domech v …

07.
09.2016
bg

Residence Mattoniho nábřeží - komiks

 • Platné od: 07.04.2021
 • do: 07.04.2021

11.
08.2016
bg

Nadstandardní a levné byty v areálu Residence Mattoniho nábřeží

Nadstandardní a levné byty v areálu Residence Mattoniho nábřeží jsou v trendu a 15 % bytů jejiž rezervováno i přesto, že stavba byla zahájena před necelým měsícem. Tento areál nabízíbyty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk od 43 m2 do 149 m2.…

04.
08.2016
bg

Residence Mattoniho nábřeží

Developerská společnost Luxury Home s.r.o. realizuje výstavbu bytového domu se 63 bytovými jednotkami na Mattoniho nábřeží v Karlových Varech. Byty budou pro své nové majitele k dispozici ve 4 Q příštího roku, tedy roku 2017. Mohou si přikoupit…

21.
07.2016
bg

Byty Residence Mattoniho jsou trendy!

Západočeská developerská společnost Luxury Home s.r.o. zahájila výstavbu 63 bytů v Karlových Varech na ulici Mattoniho nábřeží. Budovu naprojektovali architekti z plzeňské projekční kanceláře ASSA ve spolupráci s architekty z Mariánskolázeňského Uni…

Investor, design projektu
Luxury Home, s. r. o.
Tepelská 137, 353 01 Mariánské Lázně
www.luxury-home.info
IČ: 291 20 870
DIČ: CZ291 20 870
Spis.zn. C 26547 vedená u Krajského soudu v Plzni, 4.10.2011
Václav Rumlena
Jednatel společnosti
Petr Filipčík
Jednatel společnosti
Filip Müller
Obchodní ředitel společnosti

Partneři a dodavateléProdejce:
Mgr. Petra Pavlíková
Tel: +420 720 034 158
ppavlikova@luxury-home.info
Filip Müller
Tel: +420 775 167 748, +420 777 870 067
fmuller@luxury-home.info
Generální dodavatel stavby:
V.D.O. Group s.r.o.
Václav Rumlena
vaclav@vdogroup.cz
Spolupracující banka:
Česká spořitelna a.s.
Spolupracující firma:
STENO CZ s.r.o., Euro Reality Plzeň, s.r.o.

Zaujala Vás naše nabídka bytů?

Máte-li zájem o rezervaci bytu z naší nabídky, vyplňte krátký a jednoduchý formulář, odešlete jej a my se Vám budeme velice rádi věnovat.